Domov ::  Ochrana osobních dat

Ochrana osobních dat

A.Respektování soukromí:

Snažíme se podporovat příslušné zákony a předpisy, které stanoví jasné standardy pro shromažďování, přístup, uchovávání a používání osobních informací, které získáváme jako součást našich obchodních operací. Je nesmírně důležité respektovat právo našich zákazníků na soukromí svých osobních údajů. Máme zásady a postupy, abychom zajistili, že veškeré osobní informace, bez ohledu na to, kde nebo kde jsou získány, jsou zpracovávány citlivě, bezpečně a v souladu se zásadami souvisejícími se soukromím.


B.Jaké osobní údaje shromažďujeme a ukládáme?

Abychom vám mohli poskytnout služby, můžeme požádat o osobní údaje, jako je vaše jméno, adresa, telefonní číslo nebo e-mailová adresa. Některé příklady toho, kde tyto údaje potřebujeme, jsou předobjednávky, domácí dodávky, propagace apod. Ochrana osobních údajů vyžaduje, abychom shromažďovali osobní informace o vás pouze od vás, pokud je to přiměřené a praktické. Provádíme veškerá možná opatření, abychom zajistili, že vaše osobní informace budou chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou, zneužitím, zveřejněním nebo změnami. Také přijmeme opatření ke zničení nebo trvale odhalení osobních údajů, pokud již nejsou potřeba. Ty typy opatření, které učiníme, se liší podle druhu informací a způsobu jejich shromažďování a ukládání. Obecně nemáte žádnou povinnost poskytovat žádné informace, které požadujeme. Pokud se však rozhodnete zadržet požadované informace, možná vám nebudeme moci poskytnout zboží a služby, které závisí na shromažďování těchto informací, zejména pokud zákon požaduje shromažďování těchto informací.


C.Jak se používají osobní údaje?

Osobní údaje, které požadujeme, se obecně používají k poskytování zboží nebo služeb. Například při transakci kreditní kartou potřebujeme číslo Vaší karty. Pokud je to možné, snažíme se zajistit, aby naše zpřístupňování informací jiným organizacím bylo způsobem, který osobně neidentifikuje jednotlivce.

Back


RSS New Products Feed Copyright ©2018 www.kempzvikovec.cz   All Rights Reserved.